Med květový - pastovaný 1kg

Neohodnoceno
230 Kč
Skladem (>5 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: Z_ZEL_01
Jméno značky: Zelinkovi Blanka a Karel
Kategorie: Potraviny a nápoje z místních surovin

Květový med z Popovic

Popovice

„Včelařství se věnujeme od roku 1998. Naše stanoviště je u lesa nedaleko obce Popovice. Navázali jsme na tradici chovu včel založenou někdy kolem poloviny minulého století Antonínem Knotem. Na počátku jsme ale měli jen několik málo včelstev a jejich chov byl pouze koníčkem. S přibývajícími zkušenostmi se však počet včelstev rozrostl a nyní usilujeme o vybudování soběstačného hospodářství,“ říkají Blanka a Karel Zelinkovi.

Důraz kladou na prvotřídní kvalitu svého medu a stoprocentní zdravotní stav včelstev. V roce 2009 a 2010 získali za svůj med v soutěži pořádané Českým svazem včelařů a Výzkumným ústavem včelařským Zlatou medaili a certifikát Český med. Oba manželé jsou aktivními členy Českého svazu včelařů, Základní organizace Uherské Hradiště, v níž zastávají funkci jednatelů. Ke včelaření a lásce k přírodě vedou i své dvě dcery. Na včelnici několikrát do roka také pořádají přednášky pro žáky mateřských i základních škol.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení