Forma na vánočku

Neohodnoceno
  • délka formy: 38 cm
  • vánočková forma pro všechny začátečníky i lenivce ;)
  • originální a tradiční kousek
  • vyrobený ručně a s ❤ na Slovácku
  • šetrný k životnímu prostředí
  • bude dělat radost spoustu let

     

Nákupem navíc podpoříte lokálního malého výrobce.

Formu je možné použít ve všech troubách. Není určena pro použití na varné ploše sklokeramických, plynových a indukčních desek.

Vyvarujte se všech teplotních šoků – prudké zchlazení, prudké zahřátí.

Mytí je možné ručně nebo v myčce na nádobí za použití běžných mycích prostředků. Ručním mytím si zachováte delší životnost formy.

Dobrou chuť! 

915 Kč
Momentálně nedostupné

 

Vážení zákazníci,

v našem sortimentu najdete řemeslné výrobky, které jsou vyráběné ručně. Každý kus je proto originál. Berte tedy prosím fotografie produktu jako orientační, jelikož se každý výrobek může lišit jednotlivými dodávkami zboží. 

Pokud chcete vědět, jaký výrobek přesně máme aktuálně skladem, nejdříve nás, prosíme, kontaktujte na adrese tradicnivyrobek@slovacko.cz nebo se zastavte do našeho obchůdku, který najdete na Masarykově náměstí 21 v Uherském Hradišti.

 

Děkujeme za pochopení.

Kód Kód: Z_CRL_47
Jméno značky: Crlovi Renata a Jaroslav
Kategorie: Keramika
Položka byla vyprodána…

Keramická dílna Kampanela

Buchlovice

Manželé Crlovi založili svou keramickou dílnu v roce 2000, její název vznikl podle sortimentu vyráběného zboží, který tvořily zvony a zvonečky různých velikostí a tvarů z jemné kameniny. Za čas si pořídili větší pec a sortiment rozšířili o drátovanou kameninu. Její výrobou navázali na tradici drátování, které mělo dříve zajistit odolnost proti rozbití. Dnes má především funkci dekorativní, ale současně neztratilo své původní poslání.

Manželé Crlovi se zabývají také výrobou replik historické keramiky a replik dobové střešní krytiny. Všechny jejich výrobky jsou vyráběny ručně na hrnčířském kruhu, jedná se o tzv. jemnou kameninu pálenou na 1 170 stupňů Celsia. Účastní se jarmarků a dalších akcí pořádaných občanským sdružením Kunovjan, mikroregionem Buchlov a také Slováckým muzeem. V roce 2015 získali cenu Vladimíra Boučka.