BIO Bezový sirup 330 ml

Neohodnoceno
150 Kč
Skladem (>5 ks)

Výborný pro přípravu domácích limonád, letních koktejlů, na ochucení teplého či studeného čaje, kávy, jogurtu, smoothie.

Složení: cukr, vodní výluh z čerstvých květů BIO černého bezu (podíl květů 25%), citron, regulátor kyselosti: kyselina citrónová

Uchovávejte mimo přímé slunce. Po otevření spotřebujte do 7 dnů. Před upotřebením promíchejte, mírný zákal není závadou.

Výrobce: Levandulová farma Strání – Radek Přikryl, Březovská 364, 687 65 Strání

Vyrobeno v České republice.

Kód Kód: Z_PRIK_02
Jméno značky: Přikryl Radek - Levandulová farma
Kategorie: Potraviny a nápoje z místních surovin

Dřevěné misky, tácy, bylinné sirupy

Strání

Levandulová farma z čisté přírod Bílých Karpat, hospodařící v ekologickém zemědělství.

„Psal se rok 2008, kdy jsme zakoupili pozemky s polorozpadlou chalupou. První rostlinu, kterou jsme u chalupy zasadili, byla levandule. Postupně jsme vysázeli další sazenice a sbírali rady v zahraničí, až z malého levandulového políčka vznikla levandulová farma s 2500 kusy keříčků levandule. A jelikož je náš pozemek rozlehlý, do prostoru jsme zasadili také několik starých odrůd ovocných stromů,“ popsal začátky svého podnikání Radek Přikryl.

Postupně tak rozšířil původní sortiment o bylinné sirupy, džemy a další. Další velkou láskou je pro něj práce se dřevem. Bylo proto nasnadě, že začal také s výrobou dřevěných misek, podnosů, krájecích prkének, lžic nebo třeba svícnů. Tyto výrobky zhotovuje výhradně z padlých stromů nalezených v Bílých Karpatech