O nás

V roce 2008 vznikl projekt regionální značky Regionu Slovácko „Tradiční výrobek SLOVÁCKA“, jehož hlavní náplní je prezentace regionu prostřednictvím využití jeho specifik, podpora výrobků a výrobců s důrazem na tradici vycházející z podstaty Slovácka. Značka zaručuje především kvalitu výrobků, jejich vazbu na vymezené území, tradici výroby a šetrnost k přírodě. Od roku 2020 jsme také hrdými členy Asociace regionálních značek.

V roce 2020 vznikla partnerská značka „SLOVÁCKO regionální produkt“. Tato značka doplňuje a rozšiřuje stávající Tradiční výrobek Slovácka o kvalitní výrobky a výrobce, kteří však nutně nemusí respektovat tradici, ale vychází z ní a respektují charakter Slovácka.

Obě značky si kladou za cíl:

  • identifikaci výrobků a jejich spojitost s regionem,
  • vystupování pod jednotným brandem,
  • pomoc výrobcům s marketingem, vzděláváním, podporou prodeje,
  • šíření pouze kvalitních výrobků,
  • prohlubování destinační identity,
  • v případě Tradičního výrobku SLOVÁCKA navíc zvýšení zájmu o podporu lidových tradic a tradičních výrobků a předáváním dalším generacím.

Nositelé značky:   

Nositeli obou značek je v současné době více než 80 výrobců a jejich řady se budou i nadále rozšiřovat.

 

Možnosti zakoupení výrobků:  

Výrobky obou značek je možné zakoupit v těchto prodejních místech ZDE

 

Prodejní expozici Tradiční výrobek Slovácka na Masarykově nám. 21 v Uherském Hradišti (vedle Informačního centra)

Regionálním centru v Hodoníně, dále v informačních centrech po celém Slovácku, v některých turisty navštěvovaných objektech, na recepcích vybraných ubytovacích zařízení, objednat na webových stránkách www.tradicnivyrobek.cz či www.slovackyprodukt.cz , nebo přímo od výrobce na vybraných trzích a jarmarcích.

Označené výrobky jsou určeny všem, kteří navštíví e-shop či nakupujícím přímo v regionech - turistům, kterým umožňuje objevovat tyto krásy regionu a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, podpořit tak místní výrobce a zároveň si přivézt z výletu či dovolené nejen hezké dojmy, ale také kvalitní a originální výrobek ze Slovácka.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení