BIO Levadulový sirup

Neohodnoceno
  • objem: 330 ml
  • nemá konkurenci při přípravě letních limonád, koktejlů, ozvláštní vaše ovocné smoothie, jogurty, zmrzliny
  • dokáže zpestřit chuť moučníků, máslových sušenek
  • připraven z pečlivě ručně nasbíraných BIO květů levandule
  • vyrobený ručně a s ❤ na Slovácku
  • nákupem podpoříte malé lokální výrobce
150 Kč
Skladem (>5 ks)

Sirup, vyráběný výhradně ručně, pomocí macerace plně rozkvetlých květů levandule lékařské s přídavkem citronu a cukru. Ošetřeno šetrnou pasterizací. Nemusíte pátrat, jestli obsahuje nějaká „éčka“, umělá barviva aromata, umělá sladidla, prostě neobsahuje.
Milujeme levanduli, a proto k jejímu pěstování v našem ekologickém hospodářství používáme ty nejšetrnější metody bez použití průmyslových hnojiv pesticidů.

Levandulový sirup Vás báječně osvěží v horkých dnech v limonádách, které dokáže zpestřit a Vaším moučníkům i zmrzlinám dodá „to pravé levandulové“.

Sirup, vyráběný ručně, pomocí macerace květů levandule lékařské s přídavkem citronu a cukru. Bez umělých sladidel, aromat a barviv.

Složení: cukr, vodní výluh z čerstvých květů BIO levandule (podíl květů 25 %), citron,regulátor kyselosti: kyselina citrónová

Objem: 0,33 l

 

Vztah ke zdraví
  • Normální trávení – relaxace
  • Spánek
  • Relaxace – spánek
Doporučené dávkování

Řeďte vodou v poměru 1:10 u limonád a koktejlů a ostatní dobroty ochucujte dle vaší chuti.

Upozornění

Z důvodu vysokého obsahu bylinného výtažku, doporučujeme těhotným a kojícím ženám užívání tohoto výrobku konzultovat s lékařem.

Kód Kód: Z_PRIK_03
Jméno značky: Přikryl Radek - Levandulová farma
Kategorie: Bylinné výrobky

Dřevěné misky, tácy, bylinné sirupy

Strání

Levandulová farma z čisté přírod Bílých Karpat, hospodařící v ekologickém zemědělství.

„Psal se rok 2008, kdy jsme zakoupili pozemky s polorozpadlou chalupou. První rostlinu, kterou jsme u chalupy zasadili, byla levandule. Postupně jsme vysázeli další sazenice a sbírali rady v zahraničí, až z malého levandulového políčka vznikla levandulová farma s 2500 kusy keříčků levandule. A jelikož je náš pozemek rozlehlý, do prostoru jsme zasadili také několik starých odrůd ovocných stromů,“ popsal začátky svého podnikání Radek Přikryl.

Postupně tak rozšířil původní sortiment o bylinné sirupy, džemy a další. Další velkou láskou je pro něj práce se dřevem. Bylo proto nasnadě, že začal také s výrobou dřevěných misek, podnosů, krájecích prkének, lžic nebo třeba svícnů. Tyto výrobky zhotovuje výhradně z padlých stromů nalezených v Bílých Karpatech