Bylinná mast - HEMEA

Neohodnoceno
  • bylinná mast
  • chrání a pečuje o pokožku při výskytu hemeroidů a dekubitů I. stupně a špatně se hojících ran
  • obsah: 75 g
  • vyrobený ručně a s ❤ na Slovácku
  • nákupem podpoříte lokálního výrobce
Dárkové balení ?
283 Kč
Vyprodáno (1 ks)

 

Přírodní bylinná mast

HEMEA

Složení: extra panenský olivový olej, kaštan, dub, devětsil, řebříček, ořešák, břečťan, řepík, včelí vosk, éterické oleje (pačuli, levandule, amyris-santal, cypřiš).

Obsah balení: 75 g

Použití: K zevnímu užití na kůži dle potřeby.

Návod na aplikaci: vmasírujte do pokožky v místech potřeby.

Směs bylin: dle herbářů pomáhá se zánětlivými projevy kůže, regeneruje, mírní svědění.

* devětsil, kaštan - opatrně v těhotenství, při kojení a u malých dětí

Kód Kód: Z_PEL_20
Jméno značky: Pelikánová Pavlína - Přírodní kosmetika Velehrad
Kategorie: Bylinné výrobky

Přírodní kosmetika

Velehrad

„Má láska k bylinám sahá až do útlého dětství, které jsem často trávila u svých prarodičů ve Bzové na úpatí Moravských Kopanic, v nádherné přírodě Bílých Karpat. S babičkou jsme sbíraly běžné byliny na čaje a také vyráběly všude známou měsíčkovou mast v sádle. Do výroby vlastních bylinných mastí jsem se však pustila až po narození synů, protože jsem pro ně chtěla přírodní bylinné výrobky a ty, které byly dostupné na trhu, mi nevyhovovaly svým složením. Tak začala nová etapa mého života,“ vysvětluje Pavlína Pelikánová, co ji přivedlo na novou životní dráhu.

Nejprve si její výrobky vydobyly oblibu mezi členy rodiny a kamarády, kteří ji pak přivedli na myšlenku nabídnout přírodní masti i široké veřejnosti. Opravila tak domek v obci Velehrad, kterému říká „Bylinkový domeček“, a kde se odehrává veškerá výroba jejích voňavých produktů. Vše vzniká ručně, z bylinek nasbíraných v čisté přírodě v okolí Velehradu, Modré, Salaše, Tupes, Břestku a Žítkové. Masti jsou složeny z bylinných macerátů (kdy se různé byliny dle originální receptury macerují v extra panenském olivovém oleji) a včelího vosku od zdejších včelařů.