Bylinná mast - Péče o chodidla

Neohodnoceno
  • Přírodní bylinná mast PÉČE O CHODIDLA Pro regeneraci kůže chodidel i při plísňových projevech
  • 75 g
  • vyrobený ručně a s ❤ na Slovácku
  • nákupem podpoříte lokálního výrobce
285 Kč
Skladem (1 ks)

Přírodní bylinná mast

PÉČE O CHODIDLA

Pro regeneraci kůže chodidel i při plísňových projevech.

Složení: extra panenský olivový olej, měsíček, ostružiník, máta, tymián, šalvěj, včelí vosk, éterické oleje (pačuli, eukalyptus, meduňka).

Použití: K zevnímu užití na kůži dle potřeby.

Návod na aplikaci: vmasírujte do pokožky chodidel, nehtů, je možné použít i na jiných částech těla při plísňových projevech.

Obsah balení: 75 g

Směs bylin: dle herbářů působí proti plísním, choroboplodným zárodkům a zánětům na nohou i rukou, zjemňuje ztvrdlou kůži.

Kód Kód: Z_PEL_03
Jméno značky: Pelikánová Pavlína - Přírodní kosmetika Velehrad
Kategorie: Bylinné výrobky

Přírodní kosmetika

Velehrad

„Má láska k bylinám sahá až do útlého dětství, které jsem často trávila u svých prarodičů ve Bzové na úpatí Moravských Kopanic, v nádherné přírodě Bílých Karpat. S babičkou jsme sbíraly běžné byliny na čaje a také vyráběly všude známou měsíčkovou mast v sádle. Do výroby vlastních bylinných mastí jsem se však pustila až po narození synů, protože jsem pro ně chtěla přírodní bylinné výrobky a ty, které byly dostupné na trhu, mi nevyhovovaly svým složením. Tak začala nová etapa mého života,“ vysvětluje Pavlína Pelikánová, co ji přivedlo na novou životní dráhu.

Nejprve si její výrobky vydobyly oblibu mezi členy rodiny a kamarády, kteří ji pak přivedli na myšlenku nabídnout přírodní masti i široké veřejnosti. Opravila tak domek v obci Velehrad, kterému říká „Bylinkový domeček“, a kde se odehrává veškerá výroba jejích voňavých produktů. Vše vzniká ručně, z bylinek nasbíraných v čisté přírodě v okolí Velehradu, Modré, Salaše, Tupes, Břestku a Žítkové. Masti jsou složeny z bylinných macerátů (kdy se různé byliny dle originální receptury macerují v extra panenském olivovém oleji) a včelího vosku od zdejších včelařů.