Bylinná mast - Regenerace kůže mini

Neohodnoceno
  • 25g
  • Chrání a pečuje o náročnou ekzematickou pokožku.
  • vyrobený ručně a s ❤ na Slovácku
  • nákupem podpoříte lokálního výrobce
118 Kč
Momentálně nedostupné

Přírodní bylinná mast

REGENERACE KŮŽE

Složení: extra panenský olivový olej, řepík, řebříček, třezalka, měsíček, ostružiník, kopřiva, jitrocel, včelí vosk, éterické oleje (meduňka, levandule, niaouli).Obsah balení: 25g, 75g

Použití: K zevnímu užití na kůži dle potřeby.

Návod na aplikaci: vmasírujte do pokožky v oblasti, kde máte suchou kůži, projevy ekzémů či podráždění.

Směs bylin: dle herbářů pomáhá se zánětlivými problémy kůže, regeneruje, pečuje, mírní svědění, hojí zánětlivá ložiska.

Kód Kód: Z_PEL_11
Jméno značky: Pelikánová Pavlína - Přírodní kosmetika Velehrad
Kategorie: Bylinné výrobky
Položka byla vyprodána…

Přírodní kosmetika

Velehrad

„Má láska k bylinám sahá až do útlého dětství, které jsem často trávila u svých prarodičů ve Bzové na úpatí Moravských Kopanic, v nádherné přírodě Bílých Karpat. S babičkou jsme sbíraly běžné byliny na čaje a také vyráběly všude známou měsíčkovou mast v sádle. Do výroby vlastních bylinných mastí jsem se však pustila až po narození synů, protože jsem pro ně chtěla přírodní bylinné výrobky a ty, které byly dostupné na trhu, mi nevyhovovaly svým složením. Tak začala nová etapa mého života,“ vysvětluje Pavlína Pelikánová, co ji přivedlo na novou životní dráhu.

Nejprve si její výrobky vydobyly oblibu mezi členy rodiny a kamarády, kteří ji pak přivedli na myšlenku nabídnout přírodní masti i široké veřejnosti. Opravila tak domek v obci Velehrad, kterému říká „Bylinkový domeček“, a kde se odehrává veškerá výroba jejích voňavých produktů. Vše vzniká ručně, z bylinek nasbíraných v čisté přírodě v okolí Velehradu, Modré, Salaše, Tupes, Břestku a Žítkové. Masti jsou složeny z bylinných macerátů (kdy se různé byliny dle originální receptury macerují v extra panenském olivovém oleji) a včelího vosku od zdejších včelařů.