Bylinná mast - UNAVENÉ A TĚŽKÉ NOHY

Neohodnoceno
  • bylinná mast
  • pečuje o pokožku
  • vhodná k masážím nohou
  • vhodná při výskytu křečových žil
  • obsah: 75 g
  • vyrobeno ručně a s ❤ na Slovácku
Dárkové balení ?
230 Kč
Momentálně nedostupné

K zevnímu užití na kůži dle potřeby. Pečuje o pokožku, vhodná pro masáže pokožky nohou i při výskytu křečových žil.

Složení: extra panenský olivový olej, kaštan, kostival, měsíček, řepík, komonice, včelí vosk, éterické oleje (citronová tráva, niaouli, santal-amyris)

Kód Kód: Z_PEL_17
Jméno značky: Pelikánová Pavlína - Přírodní kosmetika Velehrad
Kategorie: Bylinné výrobky
Položka byla vyprodána…

Přírodní kosmetika

Velehrad

„Má láska k bylinám sahá až do útlého dětství, které jsem často trávila u svých prarodičů ve Bzové na úpatí Moravských Kopanic, v nádherné přírodě Bílých Karpat. S babičkou jsme sbíraly běžné byliny na čaje a také vyráběly všude známou měsíčkovou mast v sádle. Do výroby vlastních bylinných mastí jsem se však pustila až po narození synů, protože jsem pro ně chtěla přírodní bylinné výrobky a ty, které byly dostupné na trhu, mi nevyhovovaly svým složením. Tak začala nová etapa mého života,“ vysvětluje Pavlína Pelikánová, co ji přivedlo na novou životní dráhu.

Nejprve si její výrobky vydobyly oblibu mezi členy rodiny a kamarády, kteří ji pak přivedli na myšlenku nabídnout přírodní masti i široké veřejnosti. Opravila tak domek v obci Velehrad, kterému říká „Bylinkový domeček“, a kde se odehrává veškerá výroba jejích voňavých produktů. Vše vzniká ručně, z bylinek nasbíraných v čisté přírodě v okolí Velehradu, Modré, Salaše, Tupes, Břestku a Žítkové. Masti jsou složeny z bylinných macerátů (kdy se různé byliny dle originální receptury macerují v extra panenském olivovém oleji) a včelího vosku od zdejších včelařů.