Huralový sirup 0,2l

Neohodnoceno
  • objem: 200 ml
  • příchuť: bobule černého bezu
  • vyrobený ručně a s ❤ na Slovácku

     

Nákupem navíc podpoříte lokálního malého výrobce.

Dárkové balení ?
76 Kč
Skladem (2 ks)

Koncentrát k přípravě nealkoholického nápoje

Složení: šťáva z huralu, vývar ze skořice, cukr, kyselina citrónová, konzervant sorban draselný

Energetické hodnoty ve 100g: 1035 kJ, 249 kcal, bílkoviny 4,2 g, lipidy celkové 0,4 g, sacharidy 58,1 g, vláknina 2,1 g, sůl 0 g

 

Kód Kód: Z_MAK_02
Jméno značky: Makovičková Monika
Kategorie: Potraviny a nápoje z místních surovin

Ovocné a bylinné sirupy, pečený čaj

Vnorovy

 

„Už ani nevím kde, jsem poprvé ochutnala domácí bezový sirup. Okamžitě jsem si tu chuť zamilovala a začala zkoušet, jak ho vyrobit sama doma. Pár let trvalo, než jsem svůj bezový sirup dovedla k dokonalosti, aby byl přesně podle mých představ. Následně jsem začala zkoušet i jiné bylinky a ovoce. Nejdříve jsem sirupy, stylově zabalené a nadepsané, dávala jako dárky svým přátelům. Sirupy se jim líbily a chutnaly, a tak mě napadlo, že bychom mohli z mých sirupů připravovat domácí limonády v pizzerii ve Vnorovech, kterou jsme s přítelem do nedávna provozovali. Po kladných odezvách jsme se rozhodli, že sirupy zkusíme nabídnout dál,“ přibližuje svou životní dráhu Monika Makovičková.

Postupem času svůj sortiment rozšířila ještě o pečené čaje a jahodový džem s vysokým ovocným podílem až 75 %. Své sirupy vyrábí z čerstvých bylinek, ovocné sirupy ze 100% ovocné šťávy, kterou míchám s bylinkami. Nepřidává žádná chemická barviva ani umělá sladidla. Největší odměnou za poctivou práci je pak to, když slyší, že lidem chutná.