Meruňkový sirup 0,5 l

Neohodnoceno
  • objem:  500 ml
  • Meruňky jsou bohatým zdrojem vlákniny a proto jsou dobré pro hladké pohyby střev, chrání srdce před  širokou škálou nemocí. Díky obsahu antioxidantů působí preventivně proti rakovině, srdečním onemocněním, Alzheimerově chorobě a stárnutí kůže.
  • vyrobený ručně a s ❤ na Slovácku
  • nákupem podpoříte lokální výrobce
173 Kč
Skladem (2 ks)

Chuť:
Náš sirup chutná jako byste se právě zakousli do čerstvé šťavnaté meruňky.

Skladováni:
Sirup skladujte při teplotách  10 – 25o C a nevystavujte slunečnímu záření.

Doporučené ředění:  1:11

Skladovací podmínky:  Sirup skladujte při teplotách  10 – 25o C a nevystavujte slunečnímu záření.

Kód Kód: Z_MAK_20
Jméno značky: Makovičková Monika
Kategorie: Potraviny a nápoje z místních surovin

Ovocné a bylinné sirupy, pečený čaj

Vnorovy

 

„Už ani nevím kde, jsem poprvé ochutnala domácí bezový sirup. Okamžitě jsem si tu chuť zamilovala a začala zkoušet, jak ho vyrobit sama doma. Pár let trvalo, než jsem svůj bezový sirup dovedla k dokonalosti, aby byl přesně podle mých představ. Následně jsem začala zkoušet i jiné bylinky a ovoce. Nejdříve jsem sirupy, stylově zabalené a nadepsané, dávala jako dárky svým přátelům. Sirupy se jim líbily a chutnaly, a tak mě napadlo, že bychom mohli z mých sirupů připravovat domácí limonády v pizzerii ve Vnorovech, kterou jsme s přítelem do nedávna provozovali. Po kladných odezvách jsme se rozhodli, že sirupy zkusíme nabídnout dál,“ přibližuje svou životní dráhu Monika Makovičková.

Postupem času svůj sortiment rozšířila ještě o pečené čaje a jahodový džem s vysokým ovocným podílem až 75 %. Své sirupy vyrábí z čerstvých bylinek, ovocné sirupy ze 100% ovocné šťávy, kterou míchám s bylinkami. Nepřidává žádná chemická barviva ani umělá sladidla. Největší odměnou za poctivou práci je pak to, když slyší, že lidem chutná.