Haldová Ludmila

Kunovské vdolečky

Kunovice

„Vše začalo před lety, kdy jsme dostala od své maminky starý rodinný recept. Naše rodina pekla dříve toto sváteční pečivo pouze pro rodinné účely – na výročí, oslavy, svatby i tradiční hody. Výrobní

postup se za desítky let nezměnil, dodržuji ho do nejmenších detailů. A právě v původnosti receptu tkví tajemství jedinečné chuti kunovských vdolečků,“ vysvětluje příčiny úspěchu paní Haldová.

I podávání vdolečků má svůj vlastní řád a pravidla. Kunovské vdolečky se necukrují cukřenkou či sítkem, ale jen ručně pohazují malými špetkami mletého cukru. Paní Haldová se svému umění péct vdolečky učila nejen u své maminky, ale také u známých kunovských cukrářek, často jejích rodinných příslušnic. A protože pečení vdolečků je velmi náročná práce a zároveň společenská událost, pomáhají členky místního ženského sboru – Tetičky z Kunovic, které svým svérázem dokáží z každého společného pracovního setkání udělat malý svátek. Pečení vdolečků je pro paní Haldovou životním koníčkem.

Vdolečky můžete objednat na tel. 773 585 727

 

Žádné produkty značky Haldová Ludmila nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení