Šeda Květoslav

Květový a lesní med

Zlechov

„Lásku k přírodě a ke včelám jsem získal už v útlém dětství, a to díky svému otci a dědečkovi. Díky nim se naše rodina zabývá včelařením už od roku 1953,“ objasňuje Květoslav Šeda rodinnou tradici, kterou předává i svým synům.

V současnosti se Květoslav Šeda spolu se svými syny stará přibližně o 80 včelstev, s nimiž zjara kočuje k významným hospodářským plodinám. Díky tomuto postupu dosahuje produkce medu špičkové kvality, a to jak květového, tak lesního (medovicového). Po četných prosbách okolních včelařů se začal věnovat také chovu a distribuci mladých matek a tvorbě včelích oddělků pro začínající včelaře. Těm rád předává své zkušenosti, dobře ví, že pokud chce udržet svá včelstva ve výborném zdravotním stavu, musí být zdravá i včelstva okolních včelařů.

Kromě vynikajícího medu se v posledních letech věnuje Květoslav Šeda i výrobě jiných včelích produktů, převážně tedy oceňované medoviny.

Žádné produkty značky Šeda Květoslav nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení