Stašková - Velecká Soňa

Perníčky

Uherské Hradiště - Míkovice

„Perník se stal přirozenou součástí i potřebou v mém životě. Je potřebou vyjádřit lásku, poděkování. Běh roku je rozmanitý a perníky se tematicky mění podle období. Doplňuju je o motivy, jejichž formy zhotovuju podle vlastních návrhů - například panenka, koník, kočárek, anděl a čert,“ říká Soňa Stašková – Velecká.

Pro perníky Soni Staškové – Velecké je typická červenobílá kombinace, červená podmalba štětcem, bílé zdobení polevou. Velikonoční perníčky jsou naopak typické svou žlutou a zelenou podmalbou s bílým zdobením a tradičními velikonočními či jarními motivy. Styl zdobení si Soňa Stašková- Velecká vypracovala a ustálila v posledních letech. Hlavní představou bylo a je, aby její práce byla jasně rozpoznatelná. Zdobení je jednoduché, musí být v rovnováze s podmalbou a vše musí působit čistě. Poslední formu zdobení, kterou zařadila ke svému perníku, je textilní aplikace.

Perníčky můžete objednat na tel. 774 826 852

Žádné produkty značky Stašková - Velecká Soňa nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení