Zetíkova pekárna

 

Uherské Hradiště

 

„Již od začátku bylo naším cílem upéct kvalitní chléb, který by si získal oblibu hlavně u zákazníků v našem regionu a blízkém okolí. Jedná se o kváskový chléb podmáslového typu, který je chutnější a lépe stravitelný. Prvotní je pro nás kvalita i za cenu menšího sortimentu, který vyvažujeme poctivou výrobou,“ uvedli ke svému podnikání manželé Zetíkovi.

Podle svých slov si zakládají také na kvalitě používaných surovin (mouka z Moravy, kvásek si vyrábí sami), ruční práci, čerstvosti a v neposlední řadě ochotném přístupu ke všem stálým i novým zákazníkům, kterým se vždy snaží vyjít vstříc. Mezi další výrobky, které pekárna nabízí, patří máslové vánočky, svatební koláčky a další běžné pečivo, které peče s láskou nejmladší dcera. Ta se vyučila cukrářkou a pokračuje v tradiční ruční výrobě podle původních receptur, navíc se snaží rozvíjet, vylepšovat a rozšiřovat sortiment pekárny.

www.zetikova-pekarna.cz

Žádné produkty značky Zetíkova pekárna nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení