Sirup z červené řepy 0,2 l

Neohodnoceno

Objem: 200 ml

69 Kč
Skladem (>5 ks)

Koncentrát k přípravě nealkoholického nápoje.

Složení: šťáva z červené řepy 100%, cukr, kyselina citrónová, konzervant sorban draselný. Na 1l šťávy bylo použito 2,5 kg řepy.

Energetické hodnoty ve 100 g: 913 kJ, 218 kcal. Bílkoviny 0,5 g, lipidy celkové (tuky) 0,1 g, sacharidy 52,7 g, vláknina 0,8 g, sůl 0 g.

Výrobce: Monika Makovičková, Májová 336, Vnorovy 696 61, IČO: 03342808. Země původu: Česká republika

Kód Kód: Z_MAK_15
Jméno značky: Makovičková Monika
Kategorie: Potraviny a nápoje z místních surovin

Ovocné a bylinné sirupy, pečený čaj

Vnorovy

 

„Už ani nevím kde, jsem poprvé ochutnala domácí bezový sirup. Okamžitě jsem si tu chuť zamilovala a začala zkoušet, jak ho vyrobit sama doma. Pár let trvalo, než jsem svůj bezový sirup dovedla k dokonalosti, aby byl přesně podle mých představ. Následně jsem začala zkoušet i jiné bylinky a ovoce. Nejdříve jsem sirupy, stylově zabalené a nadepsané, dávala jako dárky svým přátelům. Sirupy se jim líbily a chutnaly, a tak mě napadlo, že bychom mohli z mých sirupů připravovat domácí limonády v pizzerii ve Vnorovech, kterou jsme s přítelem do nedávna provozovali. Po kladných odezvách jsme se rozhodli, že sirupy zkusíme nabídnout dál,“ přibližuje svou životní dráhu Monika Makovičková.

Postupem času svůj sortiment rozšířila ještě o pečené čaje a jahodový džem s vysokým ovocným podílem až 75 %. Své sirupy vyrábí z čerstvých bylinek, ovocné sirupy ze 100% ovocné šťávy, kterou míchám s bylinkami. Nepřidává žádná chemická barviva ani umělá sladidla. Největší odměnou za poctivou práci je pak to, když slyší, že lidem chutná.