Trnkový olej 10 ml

Neohodnoceno
  • Trnkový olej určený ke kosmetickým účelům
  • nerafinovaný, lisovaný za studena ze švestkových jader
64 Kč
Momentálně nedostupné

Trnkový olej je určený k hydrataci pokožky. Je vhodný k potírání suchých míst na pokožce a aplikaci na vlasy a nehty nebo jako masážní olej. Nezanechává silný mastný filtr. Může být také využit k výrobě další kosmetiky.

Složení: Kyselina linoleová cca 20 %, Kyselina olejová cca 70 %, Kyselina stearová cca 4 %, Kyselina palmitová cca 5 %, Ostatní cca 1 %

Objem: 10 ml

Obal: PET

Kód Kód: Z_RYS_03
Jméno značky: Ryšavý Rostislav
Kategorie: Bylinné výrobky
Položka byla vyprodána…

Olejářství

Uherské Hradiště / Lipov

 

Naše malé rodinné olejářství s provozovnou v Lipově lisuje oleje za studena mechanickým způsobem tak, aby byly zachovány výživné prospěšné látky. Všechna semínka pochází z Moravy a při výběru upřednostňujeme region Hodonínska ( slunečnice - Veselí nad Moravou, řepka - Hroznová Lhota, len - severní Morava, dýně - Znojemsko). Konzumní oleje jsou prvotřídní kvality a pro obsah výživových látek se hodí zejména do studené kuchyně (řepkový olej i do teplé kuchyně). Z kosmetických produktů nabízíme tekuté mýdlo na olejové bázi, které je přírodní, bez živočišných látek a velmi rychle odbouratelné v přírodě. Sortiment jsme rozšířili o meruňový a trnkový olej z peciček z regionu Horňácka, který velmi dobře adsorbuje a hydratuje pokožku.